„Pomoc dzieciom – ofiarom przestępstw”

2013 10 22
Ogólnopolska konferencja „Pomoc dzieciom – ofiarom przestępstw”

W dniach 21–22 października 2013 r. odbyła się 10 Ogólnopolska konferencja „Pomoc dzieciom – ofiarom przestępstw” organizowana przez Fundację Dzieci Niczyje. Jest to coroczna konferencja dla profesjonalistów chroniących dzieci przed krzywdzeniem. W ramach konferencji odbywają się wykłady, debaty i warsztaty. W tegorocznej edycji konferencji Dyrektor Zarządzający KIP – Ryszard Izdebski i dyrektor KIP „Podbrzezie” – dr Krzysztof Szwajca byli wraz z dr Monika Sajkowską, Grzegorzem Wroną, i Jolantą Zmarzlik prelegentami w panelu dyskusyjnym pt. „Odebranie dziecka z rodziny– szansa czy destrukcja? Dylematy profesjonalistów podejmujących interwencję”. Panel cieszył się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy z sali zaangażowali się w burzliwą dyskusję.