Prezentacja z konferencji „Szkoła bezpieczna w sieci”

2013 12 06
Prezentacja z konferencji „Szkoła bezpieczna w sieci”

W minioną środę, 27 listopada odbyła się konferencja organizowana przez Fundację Dzieci Niczyje, Fundację Ale Heca!, Stowarzyszenie SIEMACHA i Fundację Orange „ Szkoła bezpieczna w sieci”. Program konferencji obejmował tematykę taką jak: bezpieczeństwo użytkowników internetu, cyberprzemoc, profilaktyka zagrożeń dla dzieci i młodzieży w internecie czy uzależnienia od internetu. Wśród prelegentów znalazł się Arkadiusz Kusztykiewicz, pracownik KIP „Podbrzezie”, który wygłosił wykład „Dlaczego warto pracować z rodziną, kiedy to dziecko ma problem z internetem”. Wystąpienie cieszyło się dużym zainteresowaniem, poniżej zamieszczamy dla Państwa materiały pochodzące z prezentacji Arkadiusza Kusztykiewicza.