Pedagog - wróg czy sojusznik

2015 02 20
W imieniu zespołu SIEMACHA Spot oraz Krakowskiego Instytutu Psychoterapii w Rzeszowie pragniemy Państwa zaprosić na cykl spotkań adresowanych do pedagogów szkolnych. Pierwsze takie spotkanie w letnim semestrze, odbędzie się 26 lutego 2015, o godz. 10:30 w placówce SIEMACHA Spot Millenium Hall.

Nasze doświadczenie związane ze współpracą z pedagogami szkolnymi w ramach szkoleń, superwizji oraz konferencji wskazuje, iż poziom oczekiwań i potrzeb związanych z realizacją zadań opiekuńczo– wychowawczych w różnych obszarach pracy z rodziną jest bardzo wysoki, dlatego naszą intencją jest wspólne spotkanie w celu wymiany doświadczeń.

Zarówno w zakresie podejmowanych przez profesjonalistów działań profilaktycznych, jak również zarządzania siecią wspomagania rodziny, rozwijania współpracy instytucjonalnej i tworzenia lokalnych systemów pracy z rodziną.

Udział zostanie potwierdzony pisemnym zaświadczeniem.

Data i miejsce:
26 lutego 2015, godz. 10:30-13:30
SIEMACHA Spot Rzeszów, Millenium Hall, Al. Mjr Kopisto 1/ lok. 214 (II piętro)

Prowadzenie:
Anna Wójcik Zdyb - pedagog, doktor nauk humanistycznych. Posiada certyfikat terapeuty i specjalisty psychiatrii środowiskowej, ukończyła szkolenie podyplomowe przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego organizowanego przez Katedrę Psychiatrii CM UJ w Krakowie. Pedagog szkolny w gimnazjum z oddziałami integracyjnymi w Krakowie w okresie 1999–2007, koordynator gabinetów KIP w Rzeszowie.

Prosimy o potwierdzenie obecności do 23 lutego 2015 r. do godz. 12:00 na adres w.szczurek@siemacha.org.pl