Grupa terapeutyczna dla dzieci w wieku 10-12 lat oraz ich opiekunów

2015 08 28
Dla kogo?
Grupa jest przeznaczona dla dzieci, które doświadczyły traumy interpersonalnej (przemoc, śmierć) i rozwinęły się u nich objawy stresu pourazowego (lęki i silne reakcje lękowe, problemy ze snem, unikanie aktywności przypominających trudne doświadczenia, koszmary nocne, problemy z koncentracją, rozdrażnienie lub wybuchy gniewu, nadmierna czujność). Równolegle będą pracowali rodzice lub dorośli opiekunowie, którzy są zatroskani o sytuację dziecka, nie skrzywdzili go i mają możliwości empatycznego wspierania leczenia dziecka.

Termin
Cykl terapii obejmuje 12 sesji grupowych w terminie od października do grudnia 2015 Spotkania będą się odbywały we wtorki w godzinach 18–20.

Miejsce spotkań
Krakowski Instytut Psychoterapii (KIP) przy ul. Podbrzezie 6

Rekrutacja
Zgłoszenia przyjmujemy w dni robocze w godzinach 10.00–18.00, osobiście lub telefonicznie w oddziałach KIP:
— ul. Podbrzezie 6: 12–423 02 28 i 698 549 596
— ul. Ptaszyckiego 6: 12–682 11 50 i 692 960 436
​Przyjęcie do grupy poprzedzają spotkania kwalifikujące.

Prowadzący
Grupę dzieci poprowadzą mgr Daria Syrecka i mgr Piotr Kasprzak. Grupę opiekunów poprowadzą mgr Katarzyna Ślęzak i mgr Konrad Markiewicz