Małe dzieci, wielka sprawa: indywidualne konsultacje dla rodziców

2016 01 14
KIP w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne, indywidualne konsultacje z terapeutami dla rodziców i opiekunów dzieci od 0-6 lat. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie lub bezpośrednio w instytucie.

Miejsce spotkań: gabinety Krakowskiego Instytutu Psychoterapii w Rzeszowie, ul. Kapisto1,(Millenium Hall) lub Centrum Medyczne „Rokitek”, ul. Rokitek 41 A Sandomierz

Zapraszamy na spotkanie, podczas których będzie można porozmawiać i uzyskać poradę na tematy związane m.in. z :
  • wychowaniem i opieką nad dzieckiem
  • towarzyszeniem dzieciom w ich problemach,
  • radzeniem sobie z „trudnymi” zachowaniami dzieci
  • stresem związanym z byciem rodzicem.
Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem telefonu:
Rzeszów: 882 053 532 lub osobiście w poniedziałki, wtorki i piątki w godzinach 15.00-18.00 oraz w czwartki w godz. 13.00-18.00 w Rzeszowie.
Sandomierz: 795531724, od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 – 16.00.

Zgłoszenia i konsultacje są bezpłatne.
RZESZÓW

SANDOMIERZ