Konferencja - Rzeszów

2016 02 12
Tagi: rzeszów
Planowana konferencja adresowana jest do praktyków,  którzy dostrzegają potrzebę  podjęcia dyskusji na temat profilaktyki krzywdzenia małych dzieci (0-6 lat), jak również do osób zainteresowanych poszukiwaniem systemowych rozwiązań w zakresie wsparcia rodziny z małym dzieckiem zagrożonym krzywdzeniem.

Intencją organizatorów konferencji jest wspólne spotkanie przedstawicieli placówek terapeutycznych, oświatowych, socjalnych, medycznych w celu wymiany doświadczeń w zakresie podejmowania przez profesjonalistów działań profilaktycznych, jak również zarządzania siecią wspomagania rodziny w zakresie rozwijania współpracy instytucjonalnej i tworzenia lokalnych systemów przeciwdziałania krzywdzeniu małych dzieci.

HARMONOGRAM_KONFERENCJI