10 lat Krakowskiego Instytutu Psychoterapii

2016 06 03
"(W)skazani do terapii. Dylematy instytucji pracujących z rodzinami" - pod takim hasłem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie odbyła się jubileuszowa konferencja Krakowskiego Instytutu Psychoterapii, który w tym roku świętuje 10 urodziny.

W konferencji wzięli udział psychoterapeuci, lekarze, kuratorzy, pedagodzy szkolni i inni specjaliści zajmujący się rodziną. Prelekcje wygłosili: prof. dr hab. Bogdan de Barbaro, Dyrektor Zarządzający KIP Ryszard Izdebski, prof. dr hab. Barbara Józefik, prof. dr hab. Irena Namysłowska, prof. dr hab. Jacek Bomba, dr hab. Maciej Pilecki, ks. dr Jacek Prusak, dr Monika Sajkowska, prof. dr hab. Tomasz Szlendak, dr Krzysztof Szwajca. Warsztaty poprowadzili pracownicy Krakowskiego Instytutu Psychoterapii, Ambulatorium Terapii Rodzin Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży CM UJ, Zespołu Leczenia Domowego CMUJ, Krakowskiego Ośrodka Terapii, Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę oraz przedstawiciele ośrodków pomocy społecznej.

Honorowy Patronat nad jubileuszową konferencją Krakowskiego Instytutu Psychoterapii objęli Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego dr Jarosław Gowin, Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski, Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. med. Wojciech Nowak oraz Sekcja Naukowa Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Fotorelacja z wydarzenia: www.facebook.com/siemacha