SIEMACHA

Tworzymy otwarte, zasobne i uczące się społeczności oparte na wolnym wyborze, szczerym dialogu i poszanowaniu zasad.


Przejdź do siemacha.org.pl

lub wybierz obszar, który Cię interesuje
TERAPIA
Siemacha Bar

Zakopane przeciw przemocy cz. II

2016 09 13
​Od sierpnia 2016 zespół Krakowskiego Instytutu Psychoterapii rozpoczął działania w ramach drugiej część projektu „Zakopane przeciw przemocy”. Jego celem jest dalsze zwiększenie zakresu i poprawienie jakości profesjonalnej pomocy rodzinom oraz dzieciom doświadczającym przemocy rodzinnej, rówieśniczej.
 
Projekt jest kontynuacją działań podjętych w pierwszej edycji (2015-2016) i będzie realizowany na terenie miasta Zakopane oraz powiatu tatrzańskiego do lutego 2017. Na zaproszenie Zakopiańskiego Ruchu Oddolnego na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie, Stowarzyszenie SIEMACHA ponownie podjęło współpracę z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Zakopanem oraz Zespołem Kuratorskiej Służby Sądowej Sądu Rejonowego w Zakopanem.
 
Projekt przewiduje szkolenia i superwizje dla profesjonalistów z terenu miasta i powiatu, a także wesprze merytorycznie szkoły w aspekcie przeciwdziałania przemocy rówieśniczej.
 
 
 
Projekt jest współfinansowany ze środków The Velux Foundations w ramach programu grantowego Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.