Praca w dialogu

2018 10 12

Praca w dialogu to tytuł szkolenia, które opracował specjalnie dla KIP zespół doświadczonych terapeutów z kliniki The Tavistock and Portman NHS Foundation Trust. W szkoleniu zaplanowanym na 16 i 17 listopada 2018 r. wezmą udział terapeuci ze wszystkich oddziałów KIP. W ten sposób rozpoczynamy stałą współpracę z działającą od stu lat w Londynie kliniką, która szczególną uwagę poświęca dzieciom, młodzieży, młodym dorosłym i rodzinom oraz osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym. Celem współpracy jest wymiana doświadczeń oraz wdrożenie sprawdzonych i skutecznych modeli pracy terapeutycznej.
Ulotka >>
Praca w dialogu>>