Nowe grupy terapeutyczne w Krakowie
Krakowski Instytut Psychoterapii zaprasza do zapoznania się z ofertą nowych grup terapeutycznych dla mieszkańców Krakowa. Spotkania prowadzone są w trzech oddziałach na terenie miasta.

Grupa psychoterapeutyczna dla młodych dorosłych (Ptaszyckiego)
Krakowski Instytut Psychoterapii zaprasza osoby od 19 do 30 roku życia do udziału w grupie psychoterapeutycznej. Spotkania rozpoczną się od listopada i potrwają do czerwca 2017.

Grupa terapeutyczna dla osób w wieku ponadgimnazjalnym (Podbrzezie)
Krakowski instytut psychoterapii zaprasza do udziału w grupie terapeutycznej dla osób w wieku ponadgimnazjalnym. Spotkania terapeutyczne rozpoczną się w październiku i potrwają do czerwca 2017.

Terapia wielorodzinna z problemem motywacji do obowiązku szkolnego (Krakowiaków)
Krakowski Instytut Psychoterapii Krakowiaków 2 ogłasza nabór dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym oraz ich rodzin do terapii wielorodzinnej z problemem niskiej motywacji do realizowania obowiązku szkolnego (absencja w szkole, niskie wyniki pomimo możliwości).

Małe dzieci, wielka sprawa: indywidualne konsultacje dla rodziców
KIP w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne, indywidualne konsultacje z terapeutami dla rodziców i opiekunów dzieci od 0-6 lat z województw świętokrzyskiego i podkarpackiego. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie lub bezpośrednio w instytucie.

Grupa terapeutyczna dla dzieci w wieku 10-12 lat oraz ich opiekunów
Zapraszamy do psychoterapii grupowej w podejściu poznawczo-behawioralnym skoncentrowanym na leczeniu traumy dziecięcej (TF-CBT), opracowanej przez Anna Freud Center w Londynie.

Święto NGO: moc atrakcji
W najbliższą sobotę, czyli 18 kwietnia, zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty zajęć dla dzieci i młodzieży w placówce SIEMACHA Spot, treningów sportowych z instruktorami Com-Com Zone Nowa Huta, rodzinnego turnieju piłki nożnej organizowanego przez Akademię Sportu Progres oraz warsztatów psychologicznych z terapeutami Krakowskiego Instytut Psychoterapii. Wszystko w ramach Święta Organizacji Pozarządowych.

Trening umiejętności i kompetencji społecznych dla młodych dorosłych
Zapraszamy osoby w wieku 20-30 lat do udziału w bezpłatnym treningu umiejętności, który rozpocznie się 17 lutego. Podczas zajęć będzie można przede wszystkim pogłębić wiedzę na temat samego siebie, poprawić relacje z innymi ludźmi, a także nauczyć się lepiej planować przyszłość i wyznaczać swoje cele.

Grupy terapeutyczne dla osób chorujących psychicznie
Krakowski Instytut Psychoterapii zaprasza do udziału w półotwartej grupie terapeutycznej dla osób chorujących psychicznie (zaburzenia psychotyczne). Grupa spotyka się w każdy czwartek w godzinach 14:15 – 15:45 w Krakowskim Instytucie Psychoterapii przy ulicy os. Krakowiaków 2. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Jak lepiej rozumieć dziecko? Warsztaty
Zapraszamy wszystkich rodziców nastolatków w wieku od V klasy szkoły podstawowej do III klasy szkoły gimnazjalnej (11 – 16 lat) na warsztaty „Jak lepiej rozumieć dziecko?” organizowane przez Krakowski Instytut Psychoterapii przy os. Krakowiaków 2. Udział w zajęciach jest bezpłatny.