Trening Umiejętności Społecznych
W związku z nadchodzącym rokiem szkolnym, w Krakowskim Instytucie Psychoterapii prowadzimy rekrutację do grupy terapeutycznej skupiającej się na Treningu Umiejętności Społecznych.

Grupa terapeutyczna dla dzieci w wieku 10-12 lat
Psychoterapia grupowa w podejściu poznawczo-behawioralnym skoncentrowana na leczeniu traumy dziecięcej (TF-CBT), opracowana przez Anna Freud Center w Londynie.

Grupy terapeutyczne dla osób chorujących psychicznie
Krakowski Instytut Psychoterapii zaprasza do udziału w półotwartej grupie terapeutycznej dla osób chorujących psychicznie (zaburzenia psychotyczne). Grupa spotyka się w każdy czwartek w godzinach 14:15 – 15:45 w Krakowskim Instytucie Psychoterapii przy ulicy os. Krakowiaków 2. Udział w zajęciach jest bezpłatny.