Bezpieczne dzieciństwo - konferencja ekspercka
18 lutego w Rzeszowie w ramach projektu „Małe Dzieci wielka sprawa - szósta edycja” związanego z realizacją programu grantowego „Bezpieczne Dzieciństwo” Fundacji Dzieci Niczyje, odbyła się konferencja adresowana do praktyków, którzy dostrzegają potrzebę podjęcia dyskusji na temat profilaktyki krzywdzenia małych dzieci (0–6 lat).

Prezentacja z konferencji „Szkoła bezpieczna w sieci”
W środę, 27 listopada odbyła się konferencja organizowana przez Fundację Dzieci Niczyje, Fundację Ale Heca!, Stowarzyszenie SIEMACHA i Fundację Orange
„Szkoła bezpieczna w sieci”. Program konferencji obejmował tematykę taką jak: bezpieczeństwo użytkowników internetu, cyberprzemoc, profilaktyka zagrożeń dla dzieci i młodzieży w internecie czy uzależnienia od internetu.

„Szkoła bezpieczna w sieci”
Serdecznie zapraszamy nauczycieli gimnazjalnych i pedagogów szkolnych na konferencję organizowaną przez Fundację Dzieci Niczyje, Ale Heca!, Stowarzyszenie SIEMACHA i Fundację Orange. Konferencja będzie dotyczyć bezpieczeństwa młodzieży w sieci, profilaktyki zagrożeń online oraz polityki e-bezpieczeństwa w szkołach. Arkadiusz Kusztykiewicz ze Stowarzyszenia SIEMACHA zaprezentuje temat „Dlaczego warto pracować z rodziną, kiedy to dziecko ma problem z internetem”.

„Pomoc dzieciom – ofiarom przestępstw”
W dniach 21–22 października 2013 r. odbyła się 10 Ogólnopolska konferencja „Pomoc dzieciom – ofiarom przestępstw” organizowana przez Fundację Dzieci Niczyje. Jest to coroczna konferencja dla profesjonalistów chroniących dzieci przed krzywdzeniem.