Nowe grupy terapeutyczne w Krakowie
Krakowski Instytut Psychoterapii zaprasza do zapoznania się z ofertą nowych grup terapeutycznych dla mieszkańców Krakowa. Spotkania prowadzone są w trzech oddziałach na terenie miasta.

Grupa terapeutyczna dla osób w wieku ponadgimnazjalnym (Podbrzezie)
Krakowski instytut psychoterapii zaprasza do udziału w grupie terapeutycznej dla osób w wieku ponadgimnazjalnym. Spotkania terapeutyczne rozpoczną się w październiku i potrwają do czerwca 2017.

Grupa terapeutyczno-rozwojowa dla osób w wieku gimnazjalnym (Krakowiaków)
KIP Krakowiaków zaprasza do grupy osoby w wieku gimnazjalnym, które chciałyby poprawić swoje relacje z innymi oraz nauczyć się współpracy z rówieśnikami. Planowane rozpoczęcie spotkań przewidziane jest na 19 października 2016 r.

Terapia wielorodzinna z problemem motywacji do obowiązku szkolnego (Krakowiaków)
Krakowski Instytut Psychoterapii Krakowiaków 2 ogłasza nabór dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym oraz ich rodzin do terapii wielorodzinnej z problemem niskiej motywacji do realizowania obowiązku szkolnego (absencja w szkole, niskie wyniki pomimo możliwości).