Superwizja Pracy Wychowawczej
Do uczestnictwa w grupie superwizyjnej zapraszamy nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych, wychowawców MOS i MOW. Warsztaty przewidziane są dla grupy liczącej od pięciu do ośmiu osób, które są aktywne zawodowo i pracują z młodzieżą w wieku 13-18 lat.

Nowe grupy terapeutyczne w Krakowie
Krakowski Instytut Psychoterapii zaprasza do zapoznania się z ofertą nowych grup terapeutycznych dla mieszkańców Krakowa. Spotkania prowadzone są w trzech oddziałach na terenie miasta.

Warsztaty naukowe pt. Terapia Rodzin
W dniach 6-7 listopada 2015 roku w auli Stowarzyszenia SIEMACHA przy ul. Długiej 42 w Krakowie odbył się warsztat naukowy prowadzony przez profesora Valentína Escudero, zatytułowany: Terapia rodzin z klientami z zewnętrzną motywacją - budowanie przymierza terapeutycznego.

Jak lepiej rozumieć dziecko? Warsztaty
Zapraszamy wszystkich rodziców nastolatków w wieku od V klasy szkoły podstawowej do III klasy szkoły gimnazjalnej (11 – 16 lat) na warsztaty „Jak lepiej rozumieć dziecko?” organizowane przez Krakowski Instytut Psychoterapii przy os. Krakowiaków 2. Udział w zajęciach jest bezpłatny.