Konferencja - Rzeszów

12 02 2016
Konferencja - Rzeszów
Stowarzyszenie SIEMACHA, Krakowski Instytut Psychoterapii, Fundacja Dzieci Niczyje oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie zapraszają do udziału w konferencji "Profilaktyka krzywdzenia małych dzieci. Wsparcie relacji rodzic - dziecko w oparciu o koncepcję mentalizacji."

Konferencja: profilaktyka krzywdzenia małych dzieci
8 maja w Krakowskim Instytucie Psychoterapii w Rzeszowie odbyła się konferencja adresowana do praktyków, którzy dostrzegają potrzebę podjęcia dyskusji na temat profilaktyki krzywdzenia małych dzieci (0–6 lat), jak również do osób zainteresowanych poszukiwaniem systemowych rozwiązań w zakresie wsparcia rodziny z małym dzieckiem zagrożonym krzywdzeniem.

Pedagog - wróg czy sojusznik
W imieniu zespołu SIEMACHA Spot oraz Krakowskiego Instytutu Psychoterapii w Rzeszowie pragniemy Państwa zaprosić na cykl spotkań adresowanych do pedagogów szkolnych. Pierwsze takie spotkanie w letnim semestrze, odbędzie się 26 lutego 2015, o godz. 10:30 w placówce SIEMACHA Spot Millenium Hall.