Warsztaty naukowe pt. Terapia Rodzin
W dniach 6-7 listopada 2015 roku w auli Stowarzyszenia SIEMACHA przy ul. Długiej 42 w Krakowie odbył się warsztat naukowy prowadzony przez profesora Valentína Escudero, zatytułowany: Terapia rodzin z klientami z zewnętrzną motywacją - budowanie przymierza terapeutycznego.

Warsztaty dla młodzieży
Trwa nabór do grupy terapeutycznej dla osób w wieku ponadgimnazjalnym. Terapia grupowa może pomóc poznać siebie, kontrolować emocje oraz rozwinąć umiejętności społeczne. Spotkania będą miały na celu przełamać nieśmiałość i lęki, pozwolą wzmocnić samoocenę czy rozwiązać dylematy związane z przyszłością i aktualną sytuacją życiową.

Jak lepiej rozumieć dziecko? Warsztaty
Zapraszamy wszystkich rodziców nastolatków w wieku od V klasy szkoły podstawowej do III klasy szkoły gimnazjalnej (11 – 16 lat) na warsztaty „Jak lepiej rozumieć dziecko?” organizowane przez Krakowski Instytut Psychoterapii przy os. Krakowiaków 2. Udział w zajęciach jest bezpłatny.