Kraków
Podbrzezie

Godziny otwarcia sekretariatu:

Poniedziałek – Piątek: 10:00 - 18:00
 

ul. Podbrzezie 6, 31-054 Kraków
T: +48 12 423 02 28, +48 783 222 263
E: [email protected]

Dyrektor: Karolina Turbak 
E: [email protected]

Krakowski Instytut Psychoterapii to zespół psychoterapeutów i psychologów, działających na rzecz zdrowia i wspomagania rozwoju psychicznego. Głównymi odbiorcami działań terapeutycznych i doradczych są dzieci, młodzież, ich rodziny i osoby dorosłe znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej lub zagrożone wykluczeniem społecznym. Aktualnie Krakowski Instytut Psychoterapii prowadzi trzy ośrodki terapeutyczne w Krakowie oraz jeden we Wrocławiu.
 
Pracujemy zgodnie z przekonaniem, że najważniejsza jest dbałość o zdrowie pacjenta. Zgodnie z daną zasadą opieramy się na nurtach psychodynamicznym i systemowym, jako stanowiskach uznanych, spójnych i skutecznych. Nasz zespół wciąż doskonali się uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddajemy zaś stałej superwizji certyfikowanym superwizorom Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Tym samym zapewniamy najwyższą jakość usług.

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w Krakowskim Instytucie Psychoterapii.

Krakowski Instytut Psychoterapii „Podbrzezie” to najstarszy ośrodek KIP w Krakowie, założony w 2006 roku. Położony jest on w zabytkowej dzielnicy Krakowa - na Kazimierzu.
Terapeuci pracujący w KIP „Podbrzezie” specjalizują się w terapii indywidualnej i terapii rodzin. Pracujemy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

czytaj więcej

ZADANIE PUBLICZNE FINANSOWANE ZE ŚRODKÓW MIASTA KRAKOWA