Kraków
Ptaszyckiego

Godziny otwarcia:

Pon. – Pt. 08.00 - 20.00

Godziny otwarcia sekretariatu:

Pon. – Pt. 09.00 - 17.00

ul. Ptaszyckiego 6, 31-979 Kraków
T: +48 692 960 436
E: [email protected]

Dyrektor:
Mariusz Hornowski 
[email protected]

KIP „Ptaszyckiego” położony jest w Centrum Rozwoju Com-Com Zone w bezpośrednim sąsiedztwie przestrzeni sportu (Com-Com Zone) i wychowania (SIEMACHA Spot). Podobnie jak w pozostałych ośrodkach KIP terapeuci z „Ptaszyckiego” zapewniają wsparcie rodzinom i klientom indywidualnym potrzebującym pomocy w rozwiązaniu problemów życiowych. Pracujemy z dziećmi, nastolatkami, dorosłymi i rodzinami.

czytaj więcej

Krakowski Instytut Psychoterapii to zespół psychoterapeutów i psychologów, działających na rzecz zdrowia i wspomagania rozwoju psychicznego. Głównymi odbiorcami działań terapeutycznych i doradczych są dzieci, młodzież, ich rodziny i osoby dorosłe znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej lub zagrożone wykluczeniem społecznym. Aktualnie Krakowski Instytut Psychoterapii prowadzi trzy ośrodki terapeutyczne w Krakowie oraz jeden we Wrocławiu.

 

Pracujemy zgodnie z przekonaniem, że najważniejsza jest dbałość o zdrowie pacjenta. W pracy terapeutycznej stosujemy przede wszystkim metody terapii systemowej i psychodynamicznej Nasz zespół wciąż doskonali się uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddajemy zaś stałej superwizji certyfikowanym superwizorom Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Tym samym zapewniamy najwyższą jakość usług.

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w Krakowskim Instytucie Psychoterapii.

 ZADANIE PUBLICZNE FINANSOWANE ZE ŚRODKÓW MIASTA KRAKOWA