Kraków
Krakowiaków

Godziny otwarcia:

Pon. – Pt. 08.00-20.00

Godziny otwarcia sekretariatu:

Pon. 8.00-16.00

Wt.– Czw. 10.00-18.00

Pt. 08.00-16.00

os. Krakowiaków 2, 31-962 Kraków
T: +48 12 644 12 66, +48 882 011 339
E: [email protected]

Dyrektor:
Bartłomiej Papuga
[email protected]

Krakowski Instytut Psychoterapii to zespół psychoterapeutów i psychologów, działających na rzecz zdrowia i wspomagania rozwoju psychicznego. Głównymi odbiorcami działań terapeutycznych i doradczych są dzieci, młodzież, ich rodziny i osoby dorosłe znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej lub zagrożone wykluczeniem społecznym. Aktualnie Krakowski Instytut Psychoterapii prowadzi trzy ośrodki terapeutyczne w Krakowie oraz jeden we Wrocławiu.
 
Pracujemy zgodnie z przekonaniem, że najważniejsza jest dbałość o zdrowie pacjenta. Zgodnie z daną zasadą opieramy się na nurtach psychodynamicznym i systemowym, jako stanowiskach uznanych, spójnych i skutecznych. Nasz zespół wciąż doskonali się uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddajemy zaś stałej superwizji certyfikowanym superwizorom Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Tym samym zapewniamy najwyższą jakość usług.

 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w Krakowskim Instytucie Psychoterapii.

Krakowski Instytut Psychoterapii na os. Krakowiaków zajmuje się terapią rodzin, dzieci, młodzieży i dorosłych. Na terenie Instytutu cyklicznie prowadzone są grupy terapeutyczne dla młodzieży w wieku szkolnym oraz treningi interpersonalne dla młodych dorosłych. Ośrodek organizuje szkolenia dla specjalistów oraz warsztaty specjalistyczne dla różnych grup np. dla rodziców na temat problemów wychowawczych. Pracuje również w innowacyjnym podejściu Multi-Family Therapy.

czytaj więcej

 ZADANIE PUBLICZNE FINANSOWANE ZE ŚRODKÓW MIASTA KRAKOWA